On: 05.08.2022

СПИСОК депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на одинадцятій сесії (друге пленарне засідання) 03 серпня 2022року

№ 2792. Про визнання повноважень депутата Бучацької міської ради восьмого скликання замість того, що вибув.

№ 2793. Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради № 11 від 30.11.2020року «Про постійні комісії Бучацької міської ради».

№ 2794. Про створення юридичної особи –служби у справах дітей Бучацької міської ради та затвердження Положення про службу у справах дітей Бучацької міської ради

№ 2795. Про створення юридичної особи, виконавчого органу Бучацької міської ради – відділ державної реєстрації Бучацької міської ради

№ 2796. Про затвердження Статуту Бучацького ліцею Бучацької міської ради

№ 2797. Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень розташованих в будівлі за адресою: м.Бучач, вулиця Галицька, 25 балансоутримувачем яких є Комунальне підприємство “Бучацький комбінат комунальних підприємств”.

№ 2798. Про включення нежитлових приміщень розташованих в нежитловій будівлі за адресою: м.Бучач, вулиця Галицька, до Переліку другого типу.

№ 2799. Про прийняття до комунальної власності Бучацької територіальної громади пожежного автомобіля та визначення його балансоутримувача.

№ 2800. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 2801. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 2802. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 2803. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 2804. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 2805. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 2806. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій

№ 2807. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників Бучацької міської ради

№ 2808.  Про затвердження Положення про сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Бучацької міської ради

ПОЛОЖЕННЯ про сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Бучацької міської ради

№2809 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності

№2810 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності

№2811 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Бучацької міської ради за межами населеного пункту с. Жизномир та передачу її в оренду терміном на 12 місяців.

№2812 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Бучацької міської ради в межах населеного пункту с. Бариш та передачу її в оренду терміном на 12 місяців.

№2813 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Бучацької міської ради за межами населеного пункту с. Зелена та передачу її в оренду терміном на 12 місяців.

№2814 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Бучацької міської ради за межами населеного пункту с. Зелена та передачу її в оренду терміном на 12 місяців.

№2815 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Бучацької міської ради за межами населеного пункту с. Зелена та передачу її в оренду терміном на 12 місяців.

№2816 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності Бучацької міської ради за межами населеного пункту с. Зелена та передачу її в оренду терміном на 12 місяців.

№2817 Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Бучацької міської ради в с.Новосілка та передачу їх в оренду терміном на 12 місяців.

№2818 Про надання в оренду громадянину Риженку Миколі Федоровичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (в зв’язку із закінченням терміну дії договору оренди землі).

№2819 Про надання в оренду Буковинській конференції Церкви Адвентистів Сьомого Дня земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (в зв’язку із закінченням терміну дії договору оренди землі).

№2820 Про надання в оренду Бучацькій районній організації УТМР земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (в зв’язку із закінченням терміну дії договору оренди землі).

№2821 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянину Криськіву Володимиру Войтковичу.

№2822 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги на умовах надання в постійне користування Комунальному некомерційному підприємству «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради.

№2823 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги на умовах надання в постійне користування Комунальному некомерційному підприємству «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради.

№2824 Про надання дозволів на розроблення детального плану території земельної ділянки та на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення індустріального парку за межами м.Бучач.

№2825 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в м.Бучач, вул.Галицька,

№2826 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м.Бучач, вул.Галицька,

№2827 Про надання дозволу на розроблення детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки приватної власності в с.Жизномир.

№2828 Про надання дозволу на розроблення детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки приватної власності в с.Підзамочок.

№2829 Про надання дозволу на розроблення технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, за межами населеного пункту села Бобулинці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь