Цьогоріч за сприяння Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості 349 жителів Бучаччини знайшли місця праці, з них 10 внутрішньо переміщені особи.

До участі в роботах тимчасового характеру було залучено 9 осіб. Профпідготовку та підвищення кваліфікації за направленнями служби зайнятості проходили 74 безробітних, що допомогло 95% з них знайти місця праці.

Загалом за 7 місяців 2022 року в місцевому підрозділі служби зайнятості соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 1078 осіб, з них, через відсутність прийнятних пропозицій праці, 876 були визнані безробітними, з їх числа 58 переселенців. На одне вільне робоче місце в середньому претендували 34 безробітних.

На 1 серпня 2022 року служба зайнятості Бучаччини продовжувала пошук місць праці для 303 безробітних. Із них 67% – жінки, кожен четвертий – віком до 35 років, 70.3% – жителі сільської місцевості, кожен другий – з вищою освітою, 9,9% – переселенці.

У роботодавців краю – найбільша потреба в продавцях, робітниках фермерського господарства; постійною є потреба у лікарях.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота зараз. Державна служба зайнятості”.

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

“Робота на Тернопільщині” Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму.

Шановні шукачі роботи! Заповнити анкету-резюме можна тут

За більш детальною інформацією зверніться у Бучацьку районну філію Тернопільського ОЦЗ або в Telegram чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.

Бучацька районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості

(тел.2-17-84)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь