За останні 5 місяців  до Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості звернулось 139 внутрішньо переміщених осіб з регіонів України, де ведуться бойові дії, з них 68 – отримали статус безробітного.

За скеруванням районної філії 16 осіб працевлаштовані. Найбільше у сферах сільського господарства, торгівлі, переробної промисловості.

На 9 серпня 2022 року кар’єрні радники служби зайнятості Бучаччини продовжують пошук прийнятних місць праці для 30 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного. Серед них найбільше бухгалтерів та економістів – 5, менеджерів – 4, вихователів – 3, кухарів, кондитерів і пекарів- 4, трактористів і водіїв – 3.

Шановні роботодавці!

Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості. Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Працевлаштовуючи особу із числа вимушених переселенців, ви маєте право на виплату 6500 грн на місяць компенсації за працевлаштування нового працівника. Для цього Урядом виділено 200 млн грн.

Станом на 9 серпня 2022 року 6 роботодавців Бучаччини звернулися до служби зайнятості за такою компенсацією на працевлаштування 28 переселенців. Уже профінансовано 310,1 тис. грн згаданої компенсації.

Роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб, можуть безпосередньо звернутися до підрозділу служби зайнятості, розташованого за їх місцезнаходженням, або подати відповідну заяву через «Портал Дія». Нагадаємо, що загальна тривалість надання такої компенсації – два місяці з дня працевлаштування. Програма діє на період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення. На зазначену компенсацію мають право роботодавці, крім тих, які є бюджетними установами чи фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

Довідки можна отримати за телефоном “гарячої лінії” Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756 або у місцевій філії центру зайнятості.

Роботодавцям та шукачам роботи – чат-боти від служби зайнятості тут

Працюємо на благо України та українців!

Бучацька районна філія

Тернопільського обласного

центру зайнятості

(тел.2-17-84)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь