Шановні споживачі!

КП «Бучацький комбінат комунальних підприємств» повідомляє про намір коригування тарифу на 2022 рік на: послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів.

Згідно Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про житлово – комунальні послуги» та «Про відходи», на виконання пункту 2 розділу ІІ Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» Комунальне підприємство «Бучацький комбінат комунальних підприємств» доводить до відома споживачів про намір коригувати тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів у 2022 році.

На сьогоднішній день, діють тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів для споживачів, затверджені Рішенням виконавчого комітету Бучацької міської ради від 27.04.2021 р. № 109 «Про встановлення тарифів на комунальні послуги, які надаються КП «Бучацький ККП».

Актуальність коригування діючих тарифів обумовлена наступними об’єктивними причинами:

– різким зростанням витрат на паливно-мастильні матеріали;

– зростанням витрат на оплату праці та відрахувань на соціальні заходи.

У зв’язку з цим діючі на підприємстві тарифи на послуги не відшкодовують витрати на виробництво та надання послуг.

З метою забезпечення стабільного та якісного виробництва та надання послуг на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів, виникла потреба в коригуванні діючих тарифів до економічно-обґрунтованого рівня.

Підприємство переукладає із споживачами договори за новими Типовими договорами:

– послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та захоронення твердих побутових відходів) відповідно до Типового договору, затвердженого ПКМУ від 10.12.2008 №1070

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869 (в редакції Постанови КМУ від 03.04.2019 р. №291) з дотриманням вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами».

Розрахунковий (плановий) тариф на послуги складає:

– послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення твердих побутових відходів):

223,87 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. зібраних та заборонених ТПВ для населення, бюджетних організацій та інших споживачів:

24,18 грн.- вивіз з контейнерів на одного жителя;

26,19 грн.- вивіз автотранспортом на одного жителя;

36,54 грн.-послуги із захоронення ТПВ (самовивіз) для населення, бюджетних організацій та інших споживачів.

Структура планового економічно обґрунтованого тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів. у 2022 р. наведені у додатках.

Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення згідно Наказу Мінрегіону від 05.06.2018 №1230 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності) за адресою:  вул. Галицька,38 м. Бучач Тернопільської обл., e-mail: buchachkkp@ukr.net та Майдан Волі 1, приймальня Бучацької міської ради (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

                                                                                                       Адміністрація КП «Бучацький ККП».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь