ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА БУЧАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

І. Правовий статус помічника-консультанта депутата Бучацької міської ради

1. Відповідно до частини третьої статті 29-1 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” визначити, що депутат Бучацької міської ради може мати п’ять помічників-консультантів, які працюють на громадських засадах.

2.Персональний підбір кандидатур на посаду помічника–консультанта, організацію їх роботи та розподіл обов’язків між ними здійснює особисто депутат Бучацької міської ради, який несе відповідальність щодо правомірності своїх рішень.

3.Помічником–консультантом депутата Бучацької міської ради може бути лише громадянин України, який має загальну середню освіту. Помічник-консультант депутата Бучацької міської ради у своїй роботі керується Конституцією України та законодавством України, а також цим положенням.

ІІ. Права та обов’язки помічника-консультанта депутата Бучацької міської ради:

4.Помічник-консультант депутата Бучацької міської ради має право:

4.1.Входити і перебувати у приміщенні Бучацької міської ради за пред’явленням посвідчення помічника-консультанта і дотримуючись встановленого порядку.

4.2.Одержувати надіслану на ім’я депутата Бучацької міської ради поштову і телеграфну кореспонденцію, відправляти її за дорученням цього депутата.

4.3. За дорученням депутата Бучацької міської ради брати участь в організації вивчення громадянської думки, потреб територіальної громади, інформувати про них депутата та вносити пропозиції щодо шляхів їх вирішення.

4.4.За письмовим зверненням депутата Бучацької міської ради та за згодою посадових осіб органів місцевого самоврядування користуватися копіювально-розмножувальною технікою.

5.Помічник-консультант депутата Бучацької міської ради зобов’язаний:

5.1.Дотримуватися вимог Конституції України, законодавства України, а також Положення про помічника-консультант депутата Бучацької міської ради.

5.2.При виконанні своїх обов’язків не допускати дій, що можуть негативно впливати на виконання повноважень депутата Бучацької міської ради, утримуватись від заяв та вчинків, що компрометують депутата Бучацької міської ради.

5.3.Дотримуватися високої культури спілкування з посадовими особами і громадянами, працівниками Бучацької міської ради, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та об’єднань громадян.

5.4.За дорученням депутата Бучацької міської ради вивчати питання, необхідні йому для здійснення депутатських повноважень, готувати по них відповідні матеріали.

5.5.Допомагати депутату Бучацької міської ради в організації проведення звітів і зустрічей з виборцями.

5.6.Допомогти депутату Бучацької міської ради в розгляді надісланих на його ім’я поштою або поданих на особистому прийомі виборцями пропозицій, заяв і скарг громадян та вирішенні порушених у них питань.

5.7.Надавати депутату Бучацької міської ради організаційно-технічну та іншу необхідну допомогу при здійсненні ним депутатських повноважень.

III. Порядок реєстрації та посвідчення помічника-консультанта міської ради:

6.Для реєстрації помічника-консультанта міської ради, депутат особисто подає письмове подання та заяву від особи про її згоду бути помічником-консультантом даного депутата, а також облікову картку із особистими даними особи (в обліковій картці вказується прізвище, ім’я та по-батькові; число, місяць та рік народження; освіта, спеціальність за освітою, який навчальний заклад і в якому році закінчив; місце роботи, посада; адреса постійного місця проживання та контактні телефони).

7.Помічники-консультанти реєструються за розпорядженням міського голови в п’ятиденний термін після подачі до міської ради документів, передбачених пунктом 6.

8.Помічнику-консультанту видається посвідчення встановленого зразка, в якому зазначається номер посвідчення, назва ради, прізвище депутата ради, а також те, що він працює на громадських засадах у міській раді.

9.Посвідчення помічника-консультанта депутата міської ради вважається недійсним і підлягає поверненню до відповідної ради по закінченню повноважень депутата місцевої ради або за його письмовим поданням.

 

Секретар міської ради                                                 Анатолій ЧУК

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.