Реєстр рішень сесій

№ 1.Про початок повноважень Бучацького міського голови та депутатів Бучацької міської ради восьмого скликання.

№ 2. Про утворення лічильної комісії для  виборів секретаря Бучацької міської ради  та встановлення результатів голосування по питаннях порядку денного сесії.

№ 3. Про обрання секретаря Бучацької міської ради.

№ 4. Про внесення змін в рішення міської ради № 2303 від 23.12.2019року «Про затвердження штатного розпису і кошторису витрат на утримання апарату Бучацької міської ради та умови оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування на 2020 рік».

№ 5. Про затвердження першого заступника міського голови.

№ 6. Про затвердження заступника міського голови.

№ 7.  Про затвердження керуючого справами  (секретаря) виконавчого комітету Бучацької міської ради.

№ 8. Про затвердження Положення про старосту.

№ 9. Про затвердження старост. 

№ 10. Про утворення виконавчого комітету Бучацької міської ради восьмого скликання,  визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

№ 11. Про постійні комісії   Бучацької міської ради. 

№ 12. Про дострокове припинення повноважень депутата Бучацької міської ради 8 скликання Вонсяка В.Б.. 

№ 13. Про дострокове припинення повноважень депутата Бучацької міської ради 8 скликання Сурм’як О.О.. 

№ 14  Про визнання повноважень депутатів Бучацької міської ради восьмого скликання замість тих, які вибули.

№ 15. Про Положення про постійні комісії Бучацької міської ради восьмого скликання.

№ 16. Про внесення змін до міського бюджету м. Бучач

Додаток № 1

№ 17. Про внесення змін до Киданівського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 18. Про внесення змін до Бобулинського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 19.  Про внесення змін до Осівецького сільського бюджету на 2020 рік.

№ 20.Про внесення змін до Берем’янського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 21.Про внесення змін до Cороківського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 22.Про внесення змін до Переволоцького сільського бюджету на 2020 рік.

№ 23.  Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Бучацької міської ради восьмого скликання.

№ 24. Про внесення змін в рішення міської ради № 2303 від 23.12.2019року «Про затвердження штатного розпису і кошторису витрат на утримання апарату Бучацької міської ради та умови оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування на 2020 рік».

№ 25. Про внесення доповнень в рішення міської ради № 1 від 30.11.2020року «Про початок повноважень Бучацького міського голови та депутатів Бучацької міської ради восьмого скликання».

№ 26. Про внесення доповнень в рішення міської ради № 9 від  30.11.2020року «Про затвердження старост».

№ 27. Про реорганізацію сільських рад шляхом приєднання.

№ 28.  Про план діяльності Бучацької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

№ 29. Про створення тендерного комітету   Бучацької міської ради та затвердження Положення про тендерний комітет.

№ 30. Про затвердження Положення та призначення уповноваженої особи(осіб) з організації та проведення спрощених закупівель Бучацької міської ради.

№ 31. Про помічника-консультанта депутата Бучацької міської ради.

№ 32 Про виготовлення гербових номерних печаток та штампів виконавчого комітету Бучацької міської ради для старост та печатки для довідок.

№ 33.Про затвердження Програми забезпечення подарунками до Дня Святого Миколая дітей мешканців м.Бучач у 2020 році.

№ 34. Про звернення щодо сплати акцизного податку від роздріброї торгівлі паливно- мастильними матеріалами в 2021році у Бучацький міський бюджет.

№35.Про затвердження гр. Когуту Роману Леонідовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Польова,23«А» та передачу земельної ділянки у власність.

№36.Про затвердження гр. Худик Марії Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,31 та передачу земельної ділянки у власність.

№ 37 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ гр. Кльоцко Наталії Ігорівні за адресою вул.. Садова,14 с. Бариш Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 38 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ гр. Тимків Марії Йосипівні та Дмитраш Ганні Йосипівні за адресою вул.. Замкова,104 м.Бучач Тернопільської області.

№ 39 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Пасічній Оксані Володимирівні за адресою урочище «Лиса Гора» с. Бариш Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 40 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прокіпчук Марії Михайлівні за адресою вул.. Нагірянка 1,3 с. Зубрець Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 41 Про надання дозволу гр. Гуменяку Василю Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,49 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Підгаєцька.

№ 42 Про надання дозволу гр. Музиці Володимиру Романовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Дорошенка,8А

№ 43 Про затвердження гр. Дзюбановській Валентині Миколаївні, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Бариська

№ 44.Про затвердження гр. Москалик Світлані Петрівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Бічна Миру.

№ 45.Про затвердження гр. Кривенькому Іллі Федоровичу, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Жизномир

№46.Про надання дозволу гр. Глов’як Галині Зіновіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Заводська

№47.Про надання дозволу гр. Крамару Сергію Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Молодіжна.

№48.Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в c.Бариш Бучацької міської ради Тернопільської обл.. (ЗТП-107)

№49.Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в c.Бариш Бучацької міської ради Тернопільської обл.. (ЗТП-328)

№ 50.Про укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності на частину земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бучач вул. Галицька (ФОП Алексевич Надія Олександрівна)

№ 51 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.08.2020року №2630 “ Про надання дозволу гр. Гурей О.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Назарука,1»

№ 52.Про затвердження акту розгляду визначення межі між земельними ділянками що відводяться у власність гр.. Павлюк Є.С. та гр.. Велещуку П.В.

№ 53.Про затвердження акту відновлення (встановлення) меж земельної ділянки у зв’язку з межовим спором суміжних землекористувачів гр. Гресс Надії Йосипівни гр.Чорнія Зеновія Івановича, гр. Кульчицької Ольги Миронівни в межах населеного пункту с.Доброполе по вул. Загороди,29

№ 54 Про створення юридичної особи –фінансового відділу Бучацької міської ради та затвердження Положення про фінансовий відділ Бучацької міської ради.

№ 55.Про створення юридичної особи –Відділу освіти Бучацької міської ради та затвердження Положення про відділ освіти Бучацької міської ради

№ 56 Про створення юридичної особи  – відділу культури, молоді і спорту Бучацької міської ради та затвердження Положення  про відділ культури, молоді і спорту Бучацької міської ради

№57 Про створення юридичної особи – Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради» та затвердження Статуту комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради»

№ 58.  Про внесення змін до Бариського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 59. Про внесення змін до Зеленського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 60. Про внесення змін до Ліщанецького сільського бюджету на 2020 рік.

№ 61. Про внесення змін до Старопетликівського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 62. Про внесення змін до Порохівського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 63. Про внесення змін до Переволоцького сільського бюджету на 2020 рік

№ 64. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти  із Трибухівського сільського бюджету до Бучацького міського бюджету на 2021 рік.

№ 65. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти  із Золотопотіцького селищого бюджету до Бучацького міського бюджету на 2021 рік.

№ 66.Про створення відділу державної реєстрації та затвердження  Положення про відділ державної реєстрації Бучацької міської ради

№ 67.Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Бучацької міської ради. 

68. Про умови оплати праці Бучацького міського голови.
№ 69.Про Програму підтримки пластового руху на 2021-2023 роки.
№ 70. Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької районної ради на 2021 – 2023 роки.
№ 71.   Про  Програму   розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико- санітарної допомоги» Бучацької районної ради на 2021 – 2023 роки.

№ 72. Про затвердження Програми цивільного захисту населення і територій Бучацької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

Додаток до рішення програма МНС. 

№ 73.Про затвердження Міської цільової Програми «Історичний вигляд міста,як об’єкт збереження та регенераціїна 2021-2023 роки».

№ 74.  Про затвердження міської Програми проведення науково-археологічних розкопок біля Ратуші-пам’ятки архітектури національного значення в м.Бучач Тернопільської області на майдані Волі на 2021 рік.

№ 75. Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунального підприємства “Бучацьке районне бюро технічної інвентаризації” та внесення змін до складу його засновників

№ 76. Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – районного комунального підприємства «Архітектурно-проектне бюро» та внесення змін до складу його засновників

№ 77.  Про звернення до Чортківської районної ради, щодо передачі до комунальної власності Бучацької міської ради юридичних осіб – комунальних установ, підприємств, організацій та нерухомого майна.

№ 78. Про розгляд заяви жителів м.Бучач, вул. Підгаєцька, 20, 22, 24, про скасування рішення виконавчого комітету Бучацької міської ради №203 від 24.09.2020 року.

№ 79 Про міський бюджет на 2021 рік.
Додаток № 1
Додаток № 2
Додаток № 3
Додаток № 4
Додаток № 5

№ 80. Про звернення щодо утворення в м.Бучач територіального органу з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ України.

№ 81. Про затвердження гр. Судин Марії Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в с. Доброполе вул.. Лапаївка,21 Бучацької міської ради та для ведення ОСГ в с. Доброполе вул. Лапаївка, ур. «Старий сад» та передачу земельних ділянок у власність.

№ 82. Про затвердження гр. Дмитрик Катерині Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в с. Бариш вул.. Шкільна,15 Бучацької міської ради та для ведення ОСГ в с. Бариш вул. Шкільна та передачу земельних ділянок у власність.

№ 83.  Про затвердження гр. Гнитці Ігорю Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) та для ведення ОСГ за адресою с. Переволока вул. Кавунова,47 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 84 Про затвердження гр. Кулик Степанії Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) та для ведення ОСГ за адресою с. Переволока вул. Гостинець,51 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 85.Про затвердження гр. Гнатківській Софії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення ОСГ за адресою с. Ліщанці вул.. Березина,23, ур. Глинка, ур. Гайок, ур. Коширки Бучацької міської ради Тернопільської області.

№86. Про затвердження гр. Костенку Михайлу Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) та для ведення ОСГ за адресою с. Зубрець вул. Баришка,36 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 87.Про затвердження гр. Кручаку Андрію Богдановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) за адресою с. Малі Заліщики вул.. Долішня,22 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 88 Про затвердження гр. Кручаку Андрію Богдановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Малі Заліщики ур. Над гуркалом, ур. За рікою, вул.. Долішня Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 89 Про затвердження гр. Щурко Катерині Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення ОСГ за адресою с. Жизномир вул. Шевченка, вул. Підлісся Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 90 Про затвердження гр. Прайзнер Лідії Йосифівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення ОСГ за адресою с. Бариш урочище “За Складом” Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№ 91 Про затвердження гр. Вацлавому Івану Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Бучацькі Гаї.

№92 Про затвердження гр. Щурко Миколі Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Жизномир, хутір Луги.

№ 93 Про затвердження гр. Королю Руслану Григоровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Жизномир, хутір Луги

№ 94. Про затвердження гр. Іванціву Миколі Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Жизномир, хутір Луги

№ 95. Про затвердження гр. Богушу Василю Сергійовичу та Богуш Надії Леонідівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у спільно сумісну власність що розташована в м. Бучач вул. Родини Нестайків.

№96. Про затвердження КП «Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Колос» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на умовах надання у постійне користування на території м. Бучач вул.. Ст. Бандери,23 Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№97. Про затвердження гр. Пташнику Роману Мирославовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Бариська на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№98. Про затвердження гр. Винярській Марії Андріївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в м. Бучач вул. М.Островерха.

№99. Про затвердження гр. Світлик Тетяні Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у власності для ведення особистого селянського господарства із зміною її цільового призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за адресою м. Бучач вул. Шевченка

№100. Про затвердження гр. Кобзару Василю Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території м. Бучач вул. Бариська

№101. Про надання дозволу гр. Бедрійчук Іванні Дмитрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Винниченка

№102. Про надання дозволу гр. Чихарівській Ганні Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№103. Про надання дозволу гр. Перевізник Людмилі Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№ 104. Про надання дозволу гр. Яковець Степану Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№105. Про надання дозволу гр. Кривовичу Ігорю Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№106.Про надання дозволу гр. Луговій Степанії Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№107. Про надання дозволу гр. Савчуку Ігору Семеновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування власних не житлових приміщень в м.Бучач вул. Галицька,153.

№108. Про надання дозволу гр. Шептицькому Володимиру Броніславовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№ 109.Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Галицька,42А/5 (Леськов Володимир Іванович)

№110. Про затвердження втрат сільськогосподарського виробництва площею 0,0383 га. (власник гр. Світлик Т.В.)

№ 111.Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок

№ 112. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на 2021-2023 роки

№ 113. Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  НКРЕКП, ПрАТ “Тернопільгаз”, ПрАТ «Тернопільенергопостач» щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу, електроенергію.

№ 114. Про затвердження штатних розписів та умов оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування на 2021 рік.

№115.  Про план роботи міської ради на 2021 рік. 

№116 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунального некомерційного підприємства “Бучацька центральна районна лікарня” Бучацької районної ради.

№117 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацької гімназії ім В М Гнатюка.

№118 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацького ліцею імені Святого Йосафата.

№119 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький ліцей.

№120 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

№121 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.

№122 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.

№123 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І ступеня №1.

№124 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунальної установи «Бучацький районний інклюзивно-ресурсний центр».

№125 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький районний центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я».

№126 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька дитячо-юнацька спортивна школа.

№128 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька районна комунальна музична школа.

№129 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька районна комунальна художня школа імені Омеляна Васильовича Ментуса.

№130 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький районний комунальний будинок культури.

№131 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – районна комунальна установа «Бучацька централізована бібліотечна система».

№132 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Язловецька районна комунальна музична школа.

№133 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунальна установа «Централізований клубний заклад» Бучацької районної ради.

№134 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький районний комунальний краєзнавчий музей.

№135 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунального підприємства«Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Колос» Бучацької районної ради.

№136 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Редакцію Бучацького районного радіомовлення.

№137.Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами.

№138. Про Міську комплексну Програму соціальної підтримки учасників бойових дій(АТО/ООС) на території Бучацької міської ради, районної спілки воїнів-учасників антитерористичної операції та розвитку патріотичного виховання молоді на території Бучацької міської ради у 2021 році.

№139. Про затвердження «Програми  розвитку редакції Бучацького радіомовлення на 2021-2023 роки».

№140.Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.

№141. Про внесення змін в рішення міської ради.

№142 Про скасування рішення виконавчого комітету Бучацької міської ради №150 від 01.09.2020 року «Про надання Росіцькому В.В. дозволу на виїздну торгівлю»

№143 Про затвердження гр. Новак Мар’яні Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Б.Хмельницького,38.

№144 Про затвердження гр. Сенеджук Марії Йосипівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Бариш хутір Гутишино Бучацької міської ради Тернопільської області

№145 Про затвердження гр. Шургот Тетяні Ярославівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ за адресою с.Ліщанці вул.Дубина,84 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№146 Про затвердження гр. Іванько Галині Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Порохова вул. Нагірянка,16 та для ведення ОСГ розташованих в с. Порохова вул. Нагірянка, ур. «Кирнички», ур. «Підвадова» Бучацької міської ради Тернопільської області.

№147 Про затвердження гр. Сенів Ярославі Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва які розташовані за межами с. Порохова, Бучацької міської ради Тернопільської обл.

№148 Про затвердження гр. Мандро Івану Петровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Зелена вул. Заставчина,19 та для ведення ОСГ розташованої в с. Зелена Бучацької міської ради Тернопільської області.

№149 Про затвердження гр. Дмитренко Наталії Анатоліївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Передмістя, вул.. Мала, ур. «Вертепи», вул..Велика, ур. «Біля могили» на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.

№150 Про затвердження гр. Дмитренко Наталії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Передмістя, вул. Мала, 5 на території Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№151 Про затвердження гр. Ковбас Богдані Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ розташованих за адресою с. Малі Заліщики вул. Центральна,4 Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№152 Про затвердження гр. Бойчук Євдокії Дем’янівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Передмістя, вул.. Завода,4 та для ведення ОСГ розташованих в с. Передмістя, вул.. Завода, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№153 Про затвердження гр. Кубай Ірині Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Передмістя, вул.. Польова на території Бучацької міської ради, Тернопільської обл.

№154 Про затвердження гр. Ковбасюк Володимиру Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Передмістя, ур. «Біля могили» на території Бучацької міської ради, Тернопільської обл.

№155 Про затвердження гр. Кривій Оксані Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Сороки вул.. Садова,28 на території Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№156 Про затвердження гр. Стрільцю Василю Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Малі Заліщики вул.. Центральна,61 і для ведення ОСГ за адресою с.Малі Заліщики, вул. Центральна, ур. «Другі гони» Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№157 Про затвердження гр. Ференцю Павлові Юхимовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Підлісся, вул.. Лесі Українки,2 на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№158 Про затвердження гр. Коваль Ганні Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Жизномир, вул.. Підлісся,4 та для ведення ОСГ розташованих в с. Жизномир, вул.. Підлісся, ур. «Гараж» Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№159 Про затвердження гр. Прокіпчук Любові Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Сороки вул. Вербова,10 і для ведення ОСГ за адресою с. Сороки вул. Вербова, ур. «Грабина» на території Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№160 Про затвердження гр. Долику Івану Антоновичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення ОСГ за адресою с. Бариш вул.. Місто,12 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№161 Про затвердження гр. Клапачу Роману Дмитровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Підзамочок вул. Тернопільська,77 Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№162 Про затвердження гр. Чорній Ользі Андріївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в с. Осівці, вул. Медова,21 ур. Ванацька, ур. Залісом на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№163 Про затвердження гр. Кульчицькій Богдані Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Доброполе, вул. Раків Кут на території Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№164 Про затвердження гр. Таньовській Ганні Володимирівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Переволока вул. Гудзова,37а, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№165 Про затвердження гр. Маковському Степану Ярославовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Бариш вул. Гаї Бариські,1, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№166 Про затвердження гр. Каплич Катерині Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою м.Бучач вул. Б.Лепкого,8\2, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№167 Про затвердження гр. Козаку Ярославу Михайловичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства на території с. Дуліби, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№168 Про затвердження гр. Оленяк Марії Михайлівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Підзамочок вул. Тернопільська,45 вул. Грайонца, ур. Сад, ур. Байди Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№169 Про затвердження гр. Хомуту Михайлові Йосиповичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с.Переволока вул.Дзьобова,11, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№170 Про затвердження гр. Бурець Марії Степанівні технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Бариш, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№171 Про затвердження гр. Бендині Галині Богданівні технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с.Жизномир вул. Степана Бандери,14 Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№172 Про затвердження гр. Рудій Євдокії Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Переволока вул.Залісся,4, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№173 Про затвердження гр. Борчуку Володимиру Ярославовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Порохова вул. Чиртак,3, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№174 Про надання дозволу гр. Пиндиківській Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Жизномир вул. Т.Г.Шевченка,92, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№175 Про надання дозволу гр. Пиндиківській Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с.Жизномир вул. М. Чарнецького, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№176  Про надання дозволу гр. Наконечному Олесю Мирославовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Переволока вул.. Шкільна,15, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№177 Про затвердження втрат сільськогосподарського виробництва площею 6,0000 га. (власник ПП «Бобулинські піски»)

№178 Про затвердження гр. Головецькому Андрію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Передмістя урочище «Біля могили» Бучацької міської ради Тернопільської області.

№179 Про затвердження гр. Подюк Марії Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Малі Заліщики на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№180 Про затвердження гр. Кулику Михайлу Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Бучацької міської ради Тернопільської обл. с. Звенигород.

№181 Про затвердження гр. Мацьківу Володимиру Ігоровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Звенигород, Бучацької міської ради

№182 Про затвердження гр. Щурку Андрію Миколайовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Жизномир, хутір Луги, Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№183 Про затвердження гр. Бешковецькому Михайлу Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Порохова, урочище «Ганчирки нижні», Бучацької міської ради Тернопільської області

№184 Про затвердження гр. Дякун Наталії Петрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Звенигород.

№185 Про затвердження гр. Ільницькій Олександрі Миколаївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Порохова, урочище «Підвадова» Бучацької міської ради Тернопільської області.

№186 Про затвердження гр. Шведюку Ігору Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Порохова, урочище «Коло Олешівської» в межах населеного пункту с. Порохова Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№187 Про затвердження гр. Мандро Наталії Михайлівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Звенигород.

№188 Про затвердження гр. Дудлій Олександрі Петрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території м. Бучач вул..Стефаника Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№189 Про затвердження гр. Дрозд Лілії Ігорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність що розташована в с. Жизномир в межах населеного пункту на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№190 Про затвердження гр. Моцику Володимиру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в с. Звенигород на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№191 Про затвердження гр. Слободяну Андрію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл. с.Підзамочок

№192 Про затвердження гр. Гресс Надії Йосипівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Доброполе вул. Загороди,29

№193 Про затвердження ТзОВ «Бучачхлібпром» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на умовах надання в оренду терміном на 5 (п’ять) років в м. Бучач вул. Тичини,3 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№194 Про затвердження гр. Марцинів Галині Василівні проект землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність в с. Курдибанівка на території Бучацької міської ради, Тернопільської обл.

№195 Про затвердження гр. Павуку Володимиру Зіновійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Бариш

№196 Про затвердження ПП «Бобулинські піски» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства в землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення та для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами в с. Бобулинці Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№197 Про затвердження гр. Легкому Ярославу Євгенійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Водна

№198 Про затвердження гр. Іванціву Івану Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Жизномир вул. Грушевського,6

№199 Про затвердження гр. Рекис Ганні Петрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність що розташована за межами населеного пункту с. Малі Заліщики на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№200 Про затвердження гр. Кулик Ларисі Тарасівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території м. Бучач вул. Лісова, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№201 Про затвердження гр. Климу Роману Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність що розташована в с. Жизномир вул.. вул. Кринична,10 в межах населеного пункту на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№202 Про затвердження гр. Тимчію Петру Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Підзамочок

№203 Про затвердження гр. Зельвах Лесі Григорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність, яка розташована в межах населеного пункту на території с. Жизномир вул. Р. Шухевича Бучацької міської ради Тернопільської області.

№204 Про затвердження гр. Король Зоряні Іванівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в с. Жизномир, хутір Луги в межах населеного пункту на території Бучацької міської ради Тернопільської області

№205 Про затвердження гр. Ключник Лесі Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території в м. Бучач вул. Лісова,б/н, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№206 Про затвердження гр. Поліщук Марії Антонівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території м. Бучач вул. Лісова, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№207 Про затвердження гр. Николину Ігорю Іларійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність с.Звенигород на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№208 Про затвердження гр. Моцику Олегові Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність с.Звенигород на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№209 Про затвердження гр. Виннику Івану Дмитровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність с.Жизномир, хутір Луги на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№210 Про затвердження гр. Виннику Миколі Дмитровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Жизномир вул. Грушевського,4

№211 Про затвердження гр. Малик Ганні Дмитрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Порохова,урочище «Стависька» .

№ 212 Про затвердження гр. Кісілюку Володимиру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Підзамочок вул. Назележності, 35

№213 Про затвердження гр. Борчуку Володимиру Ярославовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Порохова урочище «Печерки» .

№214 Про затвердження гр. Джуглею Петру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл. с. Бариш (за межами населеного пункту)

№215 Про затвердження гр. Драчуку Денису Андрійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із зміною її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою м. Бучач вул. Ген. Шухевича,9 Тернопільської обл..

№216 Про затвердження гр. Бірі Марії Федорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в межах населеного пункту м.Бучач вул. Бічна Бариська, Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№217 Про затвердження гр. Гальчуку Назару Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Язловець ур. За відстійниками.

№218 Про затвердження гр. Оленчуку Володимиру Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Жизномир вул. Л.Гузара,5.

№219 Про затвердження гр. Шведюк Галині Вікторівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність що розташована в с. Порохова урочище «Підвадова» Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№220 Про затвердження гр. Шведюку Дмитру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність що розташована в с. Порохова хутір Черемшина в межах населеного пункту на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№221 Про затвердження гр. Копчук Дануті Адольфівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Язловець (за межами населеного пункту)

№ 222 Про затвердження гр. Доскачу Ярославу Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність с.Підзамочок (за межами населеного пункту) на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 223 Про затвердження гр. Сиваничу Мирославу Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність с.Підзамочок (за межами населеного пункту) на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№224 Про затвердження гр. Токарику Олегу Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в межах населеного пункту на території с.Курдибанівка Бучацької міської ради Тернопільської області.

№225 Про надання дозволу гр. Гуменюк Терезі Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в с. Переволока вул.. Шкільна,37 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№226 Про надання дозволу гр. Панчишин Марії Дмитрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Бариш вул. Гутишино,26 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№227 Про надання дозволу гр. Луців Іванні Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Осівці вул. Центральна,38 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№228 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської області (ЗТП-282)

№229 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської обл.. (ЗТП-406)

№230 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської обл.. (ЗТП-414)

№231 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської обл.. (ЗТП-435)

№232 Про надання дозволу гр. Пікуліцькій Орисі Степанівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Водна Бучацької міської ради Тернопільської області.

№233 Про надання дозволу гр. Ярош Роману Йосифовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Пушкарі Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 234 Про надання дозволу гр. Наконечному Олесю Мирославовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою с. Переволока вул. Шкільна,13 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№235 Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Підгаєцька,158 А ( ФО-П Ненич Г.М.)

№236 Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Лисенка,2Б ( ФО-П Ясеницький Ю.І.)

№ 237 Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Галицька,155 “Г” (ФО-П Олексюк Є.Є., ФО-П Алексевич С.С., ФО-П Хабурський В.Л.)

№238 Про поновлення договор оренди земельної ділянки ПАТ «Укртелеком» в м. Бучач вул. Теребовлянська,18.

№239 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПАТ «Укртелеком» в с. Зубрець Бучацької міської ради

№240 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПАТ «Укртелеком» в с. Озеряни вул.. Шевченка,28 Бучацької міської ради Тернопільської області

№241 Про укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності на частину земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бучач вул. Галицька (ФОП Ільницька Г.М.)

№242 Про укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності на частину земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бучач вул. Галицька (ФОП Томчій І.В.)

№243 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.08.2020 року №2647 “ Про надання дозволу гр. Слідзявській Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул.Коцюбинського»

№244 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Л.Українки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (гр. Криськів В.В.)

№245 Про закріплення земельної ділянки за гр. Гева Ольгою Михайлівною для наведення благоустрою (вул. Шевченка)

№246 Про включення в реєстр учасника антитерористичної операції (УБД) Марківа Ігора Вікторовича.

247.Про затвердження Регламенту Бучацької міської ради восьмого скликання.

№ 248. Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бучацької районної ради

№ 249 Про затвердження акта приймання-передачі та статуту Редакції Бучацького радіомовлення

№ 250. Про затвердження структури, загальної чисельності працівників Бучацької міської ради та штатного розпису Бучацької міської ради на 2021 рік у новій редакції

251. Про внесення змін та доповнень в Положення про старосту.
№ 252 Про затвердження положення та регламенту центру надання адміністративних послуг Бучацької міської ради

№ 253. Про затвердження старост

№ 254.Про затвердження структури, загальної чисельності працівників відділу освіти Бучацької міської ради та штатного розпису на 2021 рік у новій редакції

№255 Про затвердження загальної чисельності, структури та штатного розпису юридичної особи – комунальної установи «Бучацький інклюзивно-ресурсний центр»

№ 256.Про передачу комунального майна закладів освіти на баланс відділу освіти Бучацької міської ради

№ 257. Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико- санітарної допомоги» Бучацької міської ради на 2021 – 2023 роки.

№ 258. Про міську Програму «Організація оплачуваних громадських робіт для тимчасової зайнятості населення в 2021 році».

№ 259. Про програму розвитку та функціонування пожежної охорони Бучацької міської територіальної громадина 2021-2025 роки

Програма розвитку та функціонування пожежної охорони Бучацької міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки

Додаток № 1

Додаток № 2

№ 260. Про затвердження комплексної програми соціальної підтримки мало захищених верств населення “Турбота” на території Бучацької міської ради на 2021 – 2023 роки.

№ 261 Про затвердження програми Бучацької міської ради «Молодь Бучаччини» на 2021-2025 роки

№262 Про затвердження програми Бучацької міської ради «Проведення культурно-мистецьких заходів та відзначення державних і національних свят в 2021-2026 роках

№263 Про затвердження цільової програми національно-патріотичного виховання молоді на період до 2025 року

№264 Про затвердження програми Бучацької міської ради «Розвиток неолімпійських видів спорту» на 2021-2025 роки

№265 Про затвердження програми Бучацької міської ради «Розвиток олімпійських видів спорту» на 2021-2025 роки

№ 266. Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради на 2021 – 2023 роки.

№ 267.  Про затвердження міської програми забезпечення діяльності спортивних об’єктів та проведення спортивно- масових заходів на 2021-2024 роки.

Додаток № 1

Додаток № 2

№ 268. Про затвердження договору  про міжбюджетний  трансферт  із Бучацького міського бюджету до Чортківського районного бюджету на 2021 рік.

№ 269. Про затвердження договору  про міжбюджетний  трансферт  із Тернопільського обласного бюджету до Бучацького міського бюджету на 2021 рік.

№ 270. Про затвердження додаткової угоди

№ 271. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2021 рік.

№ 272 Про  внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток № 1

Додаток № 2

Додаток № 3

Додаток № 4

Додаток № 5

№ 273.   Про виділення коштів Бучацькому ККП для придбання основних засобів, шляхом поповненя статутного фонду комунального підприємства.

№ 274 Про затвердження акт приймання-передачі майнових, немайнових прав та обов’язків, майна, основних засобів та матеріально-технічної бази.

№ 275 Про затвердження актів приймання-передачі йнових, немайнових прав та обов’язків, майна, основних засобів та матеріально-технічної бази комунальних установ закладів культури Бучацької міської ради.

№ 276 Про закріплення права за відділом культури, молоді і спорту Бучацької міської ради оперативного управління комунальним майном закладів культури

№ 277. Про затвердження акту приймання-передачі майнових, немайнових прав та обов’язків, майна, основних засобів та матерільно – технічної бази

№279 Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації на території за межами населеного пункту с. Бариш

№280 Про затвердження гр. Варварину Роману Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд у власність на території с. Підзамочок, вул.Кінцева, 9, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№281 Про затвердження гр. Варварину Роману Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність на території с.Підзамочок Бучацької міської ради Тернопільської області.

№282 Про затвердження гр. Петрівському Петру Йосиповичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд розташованих в с. Помірці, вул.. Центральна,36 та для ведення особистого селянського господарства у власність на території с. Помірці, вул.. Центральна Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 283 Про затвердження гр. Пилипчаку Михайлу Івановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої в с.Переволока,вул.. Шкільна,41 та для ведення особистого селянського господарства у власність розташованих в с. Переволока, вул. Шкільна, вул.. Гудзова, ур. «Коло цвинтара», ур. «Доброва» на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 284 Про затвердження гр. Зазуляк Ользі Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства розташованої за межами населеного пункту с. Бариш на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 285 Про затвердження гр. Куцабі Оресті Павлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства на умовах надання в оренду, розташованої на території с.Бариш вул..Шкільна,24, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№286 Про затвердження гр. Пивоварчуку Богдану Дмитровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд розташованої в с.Зубрець, вул. Героя України Василя Мойсея,64 та для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Зубрець, вул. Героя України Василя Мойсея на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 287 Про затвердження гр. Микитів Марії Дмитрівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність на території с. Переволока, вул. Кут,61 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 288 Про затвердження гр. Островерха Олександрі Йосифівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої в с.Зелена, вул. Середня,26 та для ведення особистого селянського господарства у власність розташованих в с.Зелена, вул. Середня, ур. «За Циганськими городами» на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 289 Про затвердження гр. Левкович Марії Іллівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої в с.Зелена, вул. Середня,24 та для ведення особистого селянського господарства у власність розташованих в с.Зелена, вул. Загородна, ур. «За Циганськими городами» на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 290 Про затвердження гр. Дякун Галині Петрівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність на території с. Заривинці, вул. Горішня,53 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№291 Про затвердження гр. Дякун Галині Петрівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Заривинці, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 292 Про затвердження гр. Крайник Софії Йосифівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Дуліби, вул. Передмістя,4 на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 293 Про затвердження гр. Крайнику Івану Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Дуліби вул. Передмістя Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№294 Про затвердження гр. Сенеджук Марії Йосипівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Бариш, хутір Гутишино Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 295 Про затвердження гр. Пшивій Оксані Богданівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність на території с. Переволока, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 296 Про затвердження гр. Янківській Ларисі Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Звенигород вул.. Поруб,6 та для ведення ОСГ розташованої на території с.Підзамочок та с. Звенигород, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№297 Про затвердження гр. Боднарчук Лілії Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населеного пункту с. Ліщанці Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 298 Про затвердження гр. Поповичу Володимиру Дмитровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства у власність розташованої в с.Порохова урочище «Підвадова» на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 299 Про надання дозволу гр. Янківському Степану Степановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Підлісся вул.. Лесі Українки,7, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 300 Про надання дозволу гр. Мороз Юлії Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Зубрець вул.. Героя України Василя Мойсея,85, та для ведення особистого селянського господарства в с.Зубрець, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 301 Про надання дозволу гр. Крайник Софії Йосифівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах надання у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Дуліби на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 302 Про надання дозволу гр. Козачевській Олені Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с.Ліщанці вул. Березина,64, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 303 Про надання дозволу гр. Гаврилюк Надії Богданівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах надання у власність для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с.Озеряни на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 304 Про надання дозволу гр. Дивосир Володимиру Мироновичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Доброполе, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№305 Про надання дозволу гр. Шумці Надії Ільківні і Хомич Марії Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільно-часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Біч. Бариська,30 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№306 Про надання дозволу гр. Дудуху Зіновію Антоновичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Доброполе вул.. Шляхотська,32, та для ведення особистого селянського господарства в с.Доброполе, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№307 Про надання дозволу гр. Грунда Івану Ярославовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Бариш вул. Нижнє Завалля, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№308 Про надання дозволу гр. Скрипець Оксані Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Підзамочок вул. Тернопільська,12, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№309 Про надання дозволу гр. Хмарному Степану Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Бобулинці вул. Кінцева,161, та для ведення особистого селянського господарства в с.Бобулинці урочище «Гора 4 поділ», урочище «Піщиска 1 поділ», Бучацької міської ради Тернопільської області.

№310 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лисому Олексію Андрійовичу для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в межах населеного пункту на території с. Жизномир вул. Бічна Т.Г. Шевченка, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№311 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільно сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Ломовому Івану Якимовичу та громадянину Кобзару Федору Михайловичу в м. Бучач вул.. Водна,11А на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№312 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Лучці Антону Антоновичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в оренду, розташованої в м. Бучач вул. Галицька,153 Є, на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№313 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, громадянці Гишка Галині Романівні в межах населеного пункту с. Звенигород, на території Бучацької міської ради Тернопільської області

№314 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, громадянину Лупійчуку Василю Петровичу в межах населеного пункту с. Звенигород, на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№315 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, громадянину Коновалу Андрію Миколайовичу в межах населеного пункту с. Звенигород, на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№316 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, громадянину Свирланяку Ірогу Миколайовичу в межах населеного пункту с. Звенигород, на території Бучацької міської ради Тернопільської області

№317 Про затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Лановій Надії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність в межах населеного пункту с. Матеушівка на території Бучацької міської ради Тернопільської області

№318 Про затвердження громадянці Мостовій Тетяні Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території с. Переволока, вул. Залісся Бучацької міської ради Тернопільської області.

№319 Про затвердження гр. __________ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства що розташована за межами населеного пункту с. Бобулинці на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№320 Про затвердження гр. ____________ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства що розташована за межами населеного пункту с. Бариш на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№321 Про затвердження гр. ____________ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства що розташована за межами населеного пункту с. Бариш на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№322 Про затвердження гр. _____________ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність, що розташована за межами населеного пункту с. Бариш на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№323 Про затвердження гр. _______________ проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства що розташована за межами населеного пункту с. Бариш на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№324 Про затвердження громадянину Гирі Юрію Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території м. Бучач вул. Коцюбинського, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№325 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Данковичу Олександру Петровичу для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в межах населеного пункту на території с. Жизномир вул.. С.Бандери, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№326 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської області (ЗТП-390)

№327 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, що знаходиться в м.Бучач Тернопільської області (ЗТП-286)

№328 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської області (РП-3)

№329 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської області (ЗТП-307)

№330 Про надання дозволу гр. Мартинів Галині Тарасівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою с.Заривенці вул. І.Франка, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№331 Про надання дозволу гр. Яремко Ігору Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою м. Бучач вул. Водна, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№332 Про надання дозволу гр. Ленчуку Ігору Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража за адресою с. Язловець на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№333 Про відмову гр. Суп Мар’яні Богданівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Нові Петликівці.

№334 Про відмову гр.Блажку Олегу Віталійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель загального користування, яка розташована за межами населеного пункту с.Підзамочок.

№335 Про відмову гр.Блажку Павлу Віталійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель загального користування, яка розташована за межами населеного пункту с.Підзамочок.

№336 Про відмову гр.Сембрату Юрію Івановичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель загального користування, яка розташована за межами населеного пункту с.Підзамочок.

№337 Про відмову гр.Рогатинському Степану Михайловичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Нові Петликівці.

№338 Про відмову гр.Пасічнику Андрію Зіновійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Бариш.

№339 Про відмову гр.Пасічнику Андрію Зіновійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Бобулинці.

№340 Про відмову гр.Пасічнику Андрію Зіновійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Нові Петликівці.

№341 Про відмову гр.Пасічник Мар’яні Ігорівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Бариш

№342 Про відмову гр. Пасічник Мар’яні Ігорівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Бобулинці.

№343 Про відмову гр. Пасічник Мар’яні Ігорівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Нові Петликівці.

№344 Про відмову гр.Пасічнику Зіновію Петровичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Бариш.

№345 Про відмову гр. Пасічнику Зіновію Петровичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Бобулинці.

№346 Про відмову гр. Пасічнику Зіновію Петровичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Нові Петликівці

№347 Про відмову гр.Кравчуку Ігору Івановичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Бариш.

№348 Про відмову гр. Кравчуку Ігору Івановичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Бобулинці.

№349 Про відмову гр. Кравчуку Ігору Івановичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Нові Петликівці.

№350 Про відмову гр.Кравчук Оксані Миронівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Бариш.

№351 Про відмову гр. Кравчук Оксані Миронівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Бобулинці.

№352 Про відмову гр. Кравчук Оксані Миронівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту с.Нові Петликівці.

№353 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 26.07.2017р. № 976 «Про надання дозволу гр.. Машталер Г.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва за адресою м. Бучач вул. Бічна Миру»

№354 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради №2809 від 13.11.2020р “ Про надання дозволу ПП «Золотопотіцьке» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі теплиці в м. Бучач вул. Б.Хмельницького».

№355 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.01.2021р. № 227 «Про надання дозволу гр. Луців Іванні Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Осівці вул. Центральна,38»

№356 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.01.2021р. № 148 «Про затвердження гр. Мандро І.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с.Зелена вул. Заставнича,19 та для ведення ОСГ розташованої в с.Зелена Бучацької міської ради Тернопільської області»

№357 Про затвердження детального плану території для будівництва храму на вул. Бічна Ген. Шухевича,1 в м. Бучач Бучацької міської ради Тернопільської області (гр. Матвіїшин В.В.)

№358 Про затвердження детального плану території для будівництва житлового будинку з зміною цільового призначення земельної ділянки в с. Зубрець, вул. Лісова в межах населеного пункту Бучацької міської ради Тернопільської області (гр. Меленюк М.С.)

№359 Про розгляд звернення ФОП Гадз М.П. про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ, організацій (будівництва сонячної електростанції) яка розташована в м. Бучач по вул. Тичини з метою передачі в оренду терміном на 49 років.

№360 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в с.Зелена для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (гр. Керницький В.В)

№361 Про включення в реєстр учасника антитерористичної операції (УБД)

№362 Про включення в реєстр учасника антитерористичної операції (УБД)

№ 363 Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

№ 364 Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач за 2020 рік

№ 365 Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської територіальної громади на 2021 рік.

№ 366 Про затвердження актів з приймання-передачі майнових, немайнових прав та обов’язків, майна, основних засобів та матеріально-технічної бази бюджетних уста- нов – юридичних осіб та передачі майна в оперативне управління відділу освіти Бу- чацької міської ради

№ 367 Про передачу в оперативне керування відділу освіти Бучацької міської ради транспортних засобів

№ 368 Про передачу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів на баланс відділу освіти міської ради.

Додаток

Додаток 1

№ 369 Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

№ 370 Про затвердження штатного розпису та розкладу роботи юридичної особи – комунальної установи ««Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

№ 371 Про затвердження Стратегії розвитку комунальної установи Бучацької міської ради «Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

№ 372 Про затвердження Порядку про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи Бучацької міської ради «Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників», Порядку про проведення конкурсу на посади педагогiчних працiвникiв комунальної установи Бучацької міської ради «Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників».

№ 373 Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Бучацькій дитячо-юнацькій спортивній школі на 2021-2024 роки

№ 374 Про затвердження Програми розвитку Бучацького ЦДЮТ «Сузір’я» на 2021-2023 роки

№ 375 Про затвердження акту приймання-передачі майнових, немайнових прав та обов’язків, майна, основних засобів та матеріально – технічної бази, що належить комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бучацької районної ради

№ 376 Про передачу приміщення в м.Бучач по вул.Галицькій, 47 (2 поверх).

№ 377 Про надання дозволу на списання основних засобів КНП «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради.

№ 378 Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради на 2021 – 2023 роки(в новій редакції).

№ 379 Про Програму підтримки пластового руху на 2021-2023 роки(в новій редакції).

№ 380 Про затвердження договорів про міжбюджетний трансферт із Золотопотіцького селищного бюджету до Бучацького міського бюджету іншої субвенції

№ 381 Про затвердження зміни цільового призначення іншої субвенції із Золотопотіцького селищного бюджету до Бучацького міського бюджету

№ 382 Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Бучацького міського бюджету до Чортківського районного бюджету іншої субвенції

№ 383 Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт на 2021 рік.

№ 384 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

№ 385 Про затвердження Переліку об’єктів,видатки на які у 2021 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету (у новій редакції).

Додаток

№ 386 Про внесення змін до структури, загальної чисельності працівників Бучацької міської ради та штатного розпису Бучацької міської ради на 2021 рік

№ 387 Про затвердження старости с.Ліщанці

№ 388 Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 10 від 30.11.2020року «Про утворення виконавчого комітету Бучацької міської ради восьмого скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

№ 389 Про внесення змін та затвердження структури Бучацького краєзнавчого музею

№ 390 Про розірвання договору оренди індивідуально визначеного майна, що належить територіальній громаді м. Бучач №040 від 15 серпня 2018 року за згодою сторін

№ 391 Про офіційний веб-сайт Бучацької міської ради в інформаційній мережі Інтернет

№ 392 Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій

№393 Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

№394 Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

№395 Про затвердження громадянці Касперській Оксані Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

№ 396 Про затвердження громадянину Лопатюку Володимиру Степановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№397 Про затвердження громадянину Цюпі Мирону Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№398 Про затвердження громадянину Сембрату Михайлу Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№399 Про затвердження громадянину Фірману Ярославу Якимовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

№400 Про затвердження громадянину Фірману Ярославу Якимовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 401 Про затвердження громадянці Боровій Світлані Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 402 Про затвердження громадянці Гнатківській Марії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 403 Про затвердження гр. Порчик Тетяні Ярославівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 404 Про затвердження громадянину Свіршко Івану Ізидоровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№405 Про затвердження громадянину Свіршко Івану Ізидоровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

№ 406 Про затвердження громадянці Мартинців Іванні Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 407 Про затвердження громадянці Яремі Марії Ільківні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№408 Про затвердження громадянину Музику Дмитру Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

№ 409 Про затвердження громадянці Кухтин Вірі Максимівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№410 Про затвердження Бучацькій міській раді технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки яка розташована в м. Бучач вул. Тичини,3

№411 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

№412 Про затвердження Бучацькій міській раді технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки яка розташована в м. Бучач вул. Тичини,3Г

№ 413 Про надання дозволу громадянину Головацькому Богдану Ярославовичу на виготовлення технічної документації.

№ 414 Про надання дозволу громадянці Головацькій Надії Євгенівні на виготовлення технічної документації.

№415 Про надання дозволу громадянці Ганджалас Галині Ярославівні на виготовлення технічної документації.

№416 Про надання дозволу громадянці Чорній Надії Василівні на виготовлення технічної документації

№417 Про надання дозволу громадянину Назаровець Володимиру Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

№ 418 Про надання дозволу гр. Мойсею Михайлу Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 419 Про надання дозволу гр. Шепилявому Мирославу Йосиповичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№ 420 Про надання дозволу гр. Костенку Ярославу Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№ 421 Про надання дозволу гр. Курцебі Василю Богдановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№422 Про надання дозволу гр. Мейків Іванні Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№ 423 Про надання дозволу гр. Кісілю Володимиру Романовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№ 424 Про надання дозволу гр. Курцебі Василю Богдановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№ 425 Про надання дозволу гр. Бачинській Гелені Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність

№ 426 Про надання дозволу гр. Рудій Мар’яні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№427 Про надання дозволу гр. Щурко Світлані Ізидорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№ 428 Про надання дозволу гр. Шпак Степанії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№ 429 Про надання дозволу Бучацькому районному споживчому товариству на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду.

№430 Про надання дозволу гр. Іроденко Іванні Ігорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№ 431 Про надання дозволу гр. Мариняк Марії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,

№432 Про надання дозволу ТОВ «Бучацький сирзавод» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

№ 433 Про надання дозволу гр. Бронецькій Ользі Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№434 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Мельник Марії Петрівні

№435 Про затвердження гр. Мороз Ользі Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

№436 Про затвердження громадянці Козоріз Олександрі Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№437 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, громадянину Зелінському Олегу Івановичу.

№ 438 Про затвердження гр. Чіхман Любові Михайлівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

№439 Про затвердження гр. Кривінському Миколі Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

№440 Про затвердження громадянину Заставному Степану Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

№441 Про затвердження громадянину Луговому Богдану Романовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№442 Про затвердження громадянину Джумаку Віталію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

№443 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянці Кривій Оксані Іванівні.

№444 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Савіцькому Павлу Петровичу.

№445 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Фірману Ярославу Якимовичу

№446 Про затвердження громадянину Лисому Івану Андрійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

№ 447 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, громадянці Слоньовській Надії Володимирівні

№448 Про затвердження громадянину Пірусу Анатолію Богдановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№449 Про затвердження громадянину Шкварок Михайлу Богдановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№ 450 Про затвердження Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Бучацька Яворина» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

№451 Про затвердження громадянину Черваку Михайлу Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№452 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Струку Михайлу Васильовичу

№453 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Струк Ганні Дмитрівні.

№ 454 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в оренду, громадянину Лисому Івану Андрійовичу.

№455 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Забоєнко Марії Михайлівні.

№456 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Куспісу Роману Дмитровичу.

№457 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

№458 Про затвердження громадянину ____ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

№459 Про надання дозволу гр. Філь Ірині Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд.

№460 Про надання дозволу гр. Філь Ірині Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№461 Про надання дозволу гр. Шевчишин Галині Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№ 462 Про надання дозволу гр. Кашик Євгенії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№463 Про надання дозволу гр. Климу Володимиру Романовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№464 Про надання дозволу гр. Винярському Ярославу Петровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№465 Про надання дозволу гр. Слоньовській Надії Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№466 Про надання дозволу громадянці Джердж Галині Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№467 Про надання дозволу громадянці Стахів Надії Миронівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№468 Про надання дозволу громадянці Білобровка Марії Григорівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№469 Про надання дозволу гр. Сеніву Петру Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№470 Про надання дозволу гр. Захарчук Марії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№ 471 Про надання дозволу гр. Сичу Івану Йосифовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№472 Про надання дозволу гр. Мулик Марії Йосипівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№473 Про надання дозволу громадянці Кривенькій Марії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№474 Про надання дозволу громадянці Щурко Юлії Іллівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 475 Про надання дозволу гр. Бубнів Романії Йосифівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№476 Про надання дозволу гр. Трушу Володимиру Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 477 Про надання дозволу громадянці Іжук Наталії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№ 478 Про надання дозволу громадянину Іжуку Роману Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 479 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Протопопову Максиму Сергійовичу.

№480 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чевалюку Анатолію Петровичу.

№481 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Козаку Ігорю Володимировичу.

№482 Про надання дозволу гр. Яремі Марії Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№483 Про надання дозволу громадянці Бронецькій Ользі Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№484 Про надання дозволу громадянці Долик Ганні Степанівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

№485 Про надання дозволу громадянину Стрільчуку Роману Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

№ 486 Про надання дозволу громадянину Монастирському Володимиру Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд.

№ 487 Про надання дозволу гр. Павлюх Ганні Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№488 Про відмову гр. Масник Оксані Ігорівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 489 Про відмову гр. Рівному Івану Васильовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 490 Про відмову громадянці Москвин Марії Василівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№491 Про надання ФОП Галюк Любові Петрівні дозволу на викуп земельної ділянки

№492 Про надання ПП «Золотопотіцьке» дозволу на викуп земельної ділянки.

№493 Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Галицька,42А/5 (ФО-П Леськов Володимир Іванович)

№494 Про заключення договору оренди на земельну ділянку для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, зв’язку.

№ 495 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ» по вул. Бариська,8А.

№ 496 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ» по вул. Галицька,157А.

№ 497 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ» по вул. Галицька,157А.

№498 Про надання ФОП Савчуку Ігорю Семеновичу в оренду земельну ділянку для обслуговування не житлової будівлі в м. Бучач вул. Галицька,153Є

№ 499 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач вул. Галицька,192«Х»

№ 500 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач вул. Св. Миколая.

№ 501 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту с. Підзамочок

№ 502 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жизномир.

№503 Про затвердження детального плану території ділянки, для будівництва житлового будинку в с. Доброполе, вул. Вигнанка.

№504 Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Нагірянка село Зубрець.

№505 Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок

№506 Про погодження надання дозволу ПП “Бобулинські піски” на розроблення робочого проекту землеустрою

№507 Про закріплення земельної ділянки за ОСББ «Тичини, 3Г» для наведення благоустрою.

№ 508 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту м. Бучач

№ 509 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Озеряни

№510 Про затвердження громадянці Крайник Софії Григорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

№511 Про затвердження громадянці Крайник Софії Григорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

№ 512. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

№ 513. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Бучацького міського бюджету до Тернопільського обласного бюджету іншої субвенції

Договір

№ 514. Про затвердження Переліку об’єктів, видатки на які у 2021 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету (у новій редакції).

Додаток 1

№ 515. Про внесення змін та доповнень в Положення про старосту

№ 516. Про уповноваження старост сіл Бучацької міської ради на вчинення нотаріальних дій

№ 517 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Тичини.

№518 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Тичини.

№519 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Вітренко Оксані Іванівні.

№520 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Бешковецькій Світлані Іванівні.

№521 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Вітренко Оксані Іванівні.

№522 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Берладинюку Ярославу Васильовичу.

№523 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Луців Іванні Григорівні.

№524 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Паньків Марії Василівні

№525 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гнатишину Григорію Андрійовичу.

№526 Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки ПП “Бобулинські піски”.

№527 Про надання дозволу громадянці Семанишин Галині Сотівні на виготовлення технічної документації.

№528 Про надання дозволу громадянці Шульган Галині Ільківні на виготовлення технічної документації.

№529 Про надання дозволу громадянину Кубраку Василю Валерійовичу на виготовлення технічної документації.

№530 Про надання дозволу громадянці Гуменній Марії Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№ 531 Про надання дозволу громадянці Легкій Наталії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№532 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Берладинюк Галині Вікторівні.

№ 533 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Хабик Ользі Михайлівні.

№534 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Кузь Галині Василівні.

№535 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

№536 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

№537 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

№538 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у приватній власності, із зміною її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, громадянці Клим Олені Миколаївні.

№539 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Король Галині Іванівні.

№540 Про затвердження громадянину Курпелю Василю Богдановичу проект землеустрою

№541 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ТзОВ «Бучач друк»

№542 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Ковальчуку Михайлу Степановичу.

№543 Про надання громадянці Стасюк Ользі Романівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№544 Про надання дозволу гр. Чайківській Вірі Дмитрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№545 Про надання дозволу гр. Шереметі Богдану Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража.

№ 546 Про надання дозволу Комунальному підприємству «Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Колос» Бучацької міської ради на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

№547 Про надання дозволу громадянину Гаврилюку Антіну Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд

№ 548 Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Агрокомпанія «Дружба» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

№ 549 Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Агрокомпанія «Дружба» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

№550 Про надання дозволу учаснику бойових дій (АТО) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№551 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ленчуку Ігорю Івановичу

№552 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Грунда Олександрі Дмитрівні.

№ 553 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Грунда Олександрі Дмитрівні

№554 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Волощук Лесі Дмитрівні.

№555 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пасимок Ярославу Романовичу

№556 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Полон Володимиру Івановичу

№557 Про відмову громадянину Кулішу Роману Юрійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№558 Про відмову громадянці Дмитришин Марті Юріївні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№559 Про відмову громадянину Блажко Олегу Віталійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№560 Про відмову громадянину Булаєнку Руслану Олексійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№561 Про відмову громадянину Боднару Андрію Богдановичу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.

№562 Про відмову громадянину Шкварок Петру Юліановичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№563 Про відмову гр. Бруцу Степану Михайловичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№564 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини (Бучацька ратуша).

№565 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

№566 Про внесення змін в рішення сесії Зубрецької сільської ради від 14.02.2020р. № 432 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Саварин Ганні Степанівні»

№567 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.07.2015р. № 2215 «Про врегулювання питань щодо надання земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд в м.Бучач».

№ 568 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 30 березня 2021року №393 «Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації».

№569 Про укладення договору оренди землі на земельну ділянку для сінокосіння і випасання худоби.

№ 570 Про поновлення договору оренди земельної ділянки МПП «Смолоскип» в м. Бучач по вул. Галицька,149.

№571 Про включення в реєстр учасника антитерористичної операції (УБД)

Додаток 1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.