З метою ефективної реалізації депутатської повноважень, у відповідності до ст.10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», міська рада закріпила депутатів міської ради за виборчими округами в наступному порядку:

Округ №1:

Входять села: Киданів, Бобулинці, Осівці, Білявинці, Старі Петликівці, Переволока, Курдибанівка, Заривинці, Рукомиш, Доброполе, Матеушівка, Нові Петликівці, Пушкарі, Зелена, Підзамочок, Звенигород, Підлісся, Озеряни та Верб’ятин.

Закріплені депутати:

Грицак Олег Іванович

с.Переволока та с.Курдибанівка (прийом громадян в адмінприміщенні колишньої Переволоцької сільської  ради).

Дудка Ігор Михайлович

с.Старі Петликівці,  с.Білявинці, с.Киданів, с.Бобулинці та с.Осівці (прийом громадян по непарних місяцях в адмінприміщенні колишньої Старопетликівської сільської ради, а по парних місяцях в адмінприміщенні колишньої Осівецької сільської ради).

Кушнір Лілія Володимирівна

с.Озеряни та с.Верб’ятин (прийом громадян в адмінприміщенні колишньої Озерянської сільської  ради).

Обарінчук Василь Тарасович

с. Підзамочок, с.Звенигород та с.Підлісся (прийом громадян в адмінприміщенні колишньої Підзамочківської сільської  ради).

Островський Андрій Григорович

с. Доброполе та с.Матеушівка (прийом громадян в адмінприміщенні колишньої Добропільської сільської  ради).

Романчук Степанія Михайлівна

с.Нові Петликівці, с.Пушкарі та с.Зелена (прийом громадян по непарних місяцях в адмінприміщенні колишньої Новопетликівської сільської ради, а по парних місяцях в адмінприміщенні колишньої Зеленської сільської ради).

Суканець Михайло Володимирович

с.Заривинці та с.Рукомиш (прийом громадян в адмінприміщенні колишньої Заривинецької сільської  ради).

Округ №2:

Входить: м.Бучач.

Закріплені депутати:

Бандусяк Світлана Ярославівна

Входять вулиці: С. Бандери, Бічна С. Бандери,  Коцюбинського, 1, 1а, 3,   С. Крушельницької, 4, 6, 7, 8 (прийом громадян в приміщенні Бучацької ЗОШ I-IIIст. № 2).

Бебих Віталій Валерійович

вулиці  Генерала Шухевича,будинки №: 50, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 61а, 63, 61, Дорошенка, Винниченка, І.Гавдиди,  Бічна Генерала Шухевича, Генерала Шухевича, будинки з 30 по 46, з 29 по 39, Стрипна,  Грушевського, Теребовлянська, Калинова (прийом громадян в приміщенні Бучацької ЗОШ I-IIIст. № 3).

Ковалко Андрій Михайлович

вулиці Камінна, Спадова, Бічна Камінна, Вербова, Генерала Шухевича, будинки з 10 по 28, з 9 по 27, Галицька, будинки з 1 по 39, з 2 по 48, Л. Курбаса, Вузька, Бічна Вузька, Рильського, Торгова, Підгаєцька, будинок 1, будинки з 2 по 50 (прийом громадян в приміщенні Бучацької ЗОШ I-IIIст. № 3).

Зелінська Лариса Миколаївна

В. Стуса, Гнатюка, Г. Гишки, Б. Гишки, Бічна Цегельна, Цегельна, Весела, Б. Хмельницького, І. Франка, Січових Стрільців, Озерянська, Сагайдачного, Сонячна, Бічна Сонячна (прийом громадян в приміщенні Бучацької міської  ради).

Криськів Володимир Войткович

вулиці Л. Курбаса, Вузька, Бічна Вузька, Рильського, Торгова, Підгаєцька, будинок 1, будинки з 2 по 50, Б.Лепкого, Л.Українки, Шкільна, Міцкевича (прийом громадян в приміщенні Бучацької міської  ради).

Крушельницький Ярослав Богданович

Івасюка, О. Маковея, О. Гончара, Коцюбинського, 4, 5,  5А, 6, 7, 10, 11, Лісова, Н. Яремчука, Коновальця, М.Кизимович, В.Великого,  Стрілецька,  Козацька, Галицька, будинки з  161 по 183, Заводська, Молодіжна, Морозенка, Залізнична, Бучацькі Гаї (прийом громадян в приміщенні Бучацької ЗОШ I-IIIст. № 2 по непарних місяцях та Бучацької ЗОШ I-IIст. по парних місяцях).

Ліщинський Мирослав Орестович

Галицька, будинки з 106 по 188 і будинки з 137 по 149, Садова, Бічна Садова, Зелена (прийом громадян в приміщенні Бучацької міської  ради).

Мельник Роман Михайлович

Галицька, будинки з 113 по 135, Бариська, Бічна Бариська, Польова, Кринична, Бічна  Галицька, Замкова, Бічна Замкова, Сосюри, Чайковського (прийом громадян в приміщенні Бучацької міської  ради).

Нищій Олег Богданович

Матросова, Яворницького, П. Куліша, Миру, Бічна Миру, Галицька, будинки з 190 по 200, з 185 по 193, Енергетична,  П.Тичини (прийом громадян в приміщенні Бучацької ЗОШ I-IIст.). 

Струк Богдан Михайлович

Галицька, будинки з 45 по 109, з 50 по 100, Просвіти, Б. Мулярська, Св. Миколая, Пушкіна, Мулярська, Агнона, Шевченка (прийом громадян в приміщенні Бучацької міської  ради). 

Чук Анатолій Олексійович

Довбуша,  Луціва, Некрасова, Космонавтів, Гоголя, Бічна Б. Хмельницького, Підгаєцька, будинки з 52 по 204, з 5 по 97, Млинарська, Баштова, Середня, Руська, О.Кобилянської, Водна (прийом громадян в приміщенні Бучацького міського клубу по вул.Підгаєцька, 158).

Шеремета Галина Ярославівна

Лисенка, Бічна Лисенка, Травнева, В. Стефаника, Квітнева, Вишнева, 1-го Грудня, Хвильового, С. Крушельницької, 10 прийом громадян в приміщенні Бучацької ЗОШ I-IIIст. № 2).

Округ №3:

Входять села: Бариш, Зубрець, Порохова, Жизномир, Сороки, Ліщанці, Ріпинці, Помірці, Передмістя, Малі Заліщики, Язловець, Броварі, Пожежа, Новосілка, Дуліби, Жнибороди, Берем’яни.

Закріплені депутати:

Гавловський Михайло Степанович

с.Зубрець та с.Порохова (прийом громадян по непарних місяцях в адмінприміщені колишньої Зубрецької сільської ради, а по парних місяцях в адмінприміщені колишньої Порохівської сільської ради).

Головацький Михайло Ярославович

с.Жнибороди, с.Берем’яни та с.Дуліби (прийом громадян по непарних місяцях в адмінприміщенні колишньої Жниборідської сільської ради, а по парних місяцях в адмінприміщенні колишньої Дулібівської сільської ради).

Лисий Андрій Михайлович

с.Жизномир (прийом громадян в адмінприміщенні колишньої Жизномирської сільської  ради).

Люховський Мирон Михайлович

с.Бариш (прийом громадян в приміщенні Бариської ЗОШ I-IIIст.).

Михайлюк Володимир Михайлович

с.Ріпинці, с.Помірці, с.Передмістя та с.Малі Заліщики (прийом громадян по непарних місяцях в адмінприміщенні колишньої Ріпинецької сільської ради, а по парних місяцях в адмінприміщенні колишньої Передмістянської сільської ради).

Савчук Ігор Семенович

с.Сороки та с.Ліщанці (прийом громадян по непарних місяцях в адмінприміщенні колишньої Сороківської сільської ради, а по парних місяцях в адмінприміщенні колишньої Ліщанецької сільської ради).

Тимчишин Лілія Миколаївна

с.Язловець, с.Броварі, с.Пожежа та с.Новосілка (прийом громадян в приміщенні Язловецької ЗОШ I-IIIст.).